Team PE

Het team van de Pastorale Eenheid Clara van Assisi bestaat uit:

Emmanuel Tomfiah (tomfiahcssp@yahoo.com)
– leidinggevend priester
– priester met als specifiek aandachtsgebied Turnhout Centrum Oost
verantwoordelijk voor ‘gemeenschapsopbouw‘ en ‘liturgie en gebed

Dirk Godecharle (dirk.godecharle@hivset.be)
– coördinator
– verantwoordelijk voor ‘gemeenschapsopbouw‘ en ‘liturgie en gebed

Lambert Leijsen (lleijssen@telenet.be)
– moderator van de teamvergaderingen
– verantwoordelijk voor ‘gemeenschapsopbouw

Vincent Mutebi (mutebivincent@gmail.com)
– priester met als specifiek aandachtsgebied Oud-Turnhout en Emmaüsparochie

Manon Ultee (manonultee@gmail.com)
– verantwoordelijk voor ‘verkondiging en catechese

Peter van Run (pvanrun@telenet.be)
– verantwoordelijk voor ‘verkondiging en catechese

Bart Verheyen (bartverheyen@telenet.be)
– verantwoordelijk voor ‘verkondiging en catechese

Sofie Broeckx (sofie.broeckx@telenet.be)
– verantwoordelijk voor ‘diaconie en solidariteit

Karel Verhoeven (karel.verhoeven1@telenet.be)
– verantwoordelijk voor ‘diaconie en solidariteit

Jan Van Rompuy (jan.vanrompuy@belgacom.net)
– verantwoordelijk voor ‘financieel en materieel beheer
– secretaris