Zalen

Je wil een feestje geven, een kwisavond organiseren, een bepaalde activiteit inrichten, … en je zoekt hiervoor een gepaste locatie.
In onze Pastorale Eenheid zijn er verschillende zalen die je kan huren voor dergelijke activiteiten.

Geloofskern Oud-Turnhout

Sint-Antonius Abt (Oosthoven)
School Reuzepas – Heerestraat 140
info en boekingen:
tel.: 014 41 00 24   –   e-mail: school@reuzepas.be

Sint-Bavo
Klooster – Kerkstraat 37
info en boekingen: Jef Luyckx – Kerkstraat 37
tel.: 014 72 77 09   –   e-mail: jef.luyckx@telenet.be

Zwaneven
Parochiezaal – Steenweg op Mol 161
info en boekingen: Agnes Van Herck – Neerstraat 153
tel.: 014 45 37 26   –   e-mail: agnes.van.herck@telenet.be

Jeugdlokalen- Steenweg op Mol 166
info en boekingen: Dirk Roes – Neerstraat 151
tel.: 014 45 35 94  –   e-mail: jeugdlokalen@telenet.be

Geloofskern Turnhout – Emmaüsparochie

Schorvoort
Parochiezaal
info en boekingen: Karel Stoops – Bergbeemden 2
tel.: 014 41 27 78  –   e-mail: karel.stoops@telenet.be

Blijde Boodschap (Parkwijk)
Parochiecentrum – Lode Peetersplantsoen 3
info en boekingen: Wim Hendrickx – Korhaanstraat 27
tel.: 014 43 04 31  –   e-mail: willy.hendrickx@telenet.be

Kerk – Lode Peetersplantsoen 1
info en boekingen: Agnes Bertels – Albrecht Rodenbachstraat 22
tel.: 014 43 01 77 –   e-mail: agbert@skynet.be

Zevendonk
Parochiezaal Den Donk
info en boekingen: Mia Nollet – Tijkwerkersstraat 19
tel.: 014 41 22 47  –   e-mail: lleijssen@telenet.be

Geloofskern Turnhout – Centrum-Oost

Goddelijk Kind Jezus
Parochiaal ontmoetingscentrum Turnhout-Oost
info en boekingen: Martha Borghmans – Vrijheidstraat
gsm: 0475 70 40 31   –   e-mail: zaalverhuurtoc@hotmail.com
Klik hier voor meer info

Heilig Hart
Parochiezaal – Kerkplein
info en boekingen: Marie-Louise Dieltjens – Kruishuisstraat 20
tel.: 014 42 34 16

Sint-Pieter
Sint-Pietershoek – Schoolstraat 1
info en boekingen: Fanny Verbist – Herentalsstraat 54
gsm: 0496 33 71 40   –   e-mail: fanny.verbist@gmail.com

Geloofskern Turnhout – West

O. L. Vrouw Middelares 
Middelarescentrum en zalen ‘de gilden’ – Gildenstraat 1 – 5
info en boekingen:
tel.: 0478 25 95 98  –   e-mail: jan.vanrompuy@belgacom.net