Samana

Geloofskern Oud-Turnhout

Sint-Antonius Abt (Oosthoven)
lokaal:
verantwoordelijke: Karel Wouters – Heieinde 69
tel.: 014 42 24 48    –   e-mail: karel-wouters@skynet.be

Sint-Bavo
lokaal:
verantwoordelijke: Francine Urkens
tel.:    –   e-mail: lucienenfrancine@telenet.be

Zwaneven
lokaal:
verantwoordelijke: Emma Broeckx – Driedostraat 24
tel.:    –   e-mail: emma.broeckx@telenet.be

Geloofskern Turnhout – Emmaüsparochie

Schorvoort
lokaal:
verantwoordelijke: Maria Deroy – Bergbeemden 22
tel.: 014 41 80 44   –   e-mail: deroy.maria@gmail.com

Blijde Boodschap (Parkwijk)
lokaal:
verantwoordelijke: Guido Deckx – Jef buyckxstraat 49
tel.: 014 72 39 09   –   e-mail: guido.deckx@telenet.be

Zevendonk
lokaal:
verantwoordelijke: Wieza Cox – Winkel 100
tel.: 014 85 03 15   –   e-mail: wieza.cox@telenet.be

Geloofskern Turnhout – Centrum-Oost

Goddelijk Kind Jezus
lokaal:
verantwoordelijke: Maria Geenen  – Maria Van Zimmerenstraat 15
tel.:    –   e-mail:

Heilig Hart
lokaal:
verantwoordelijke: Mie Moons – Rivierstraat 125
tel.: 014 42 10 67   –   e-mail: chris.mie@skynet.be

Sint-Pieter
lokaal:
verantwoordelijke: Josée Daems – Herentalsstraat 54
tel.:    –   e-mail:
Klik hier voor meer info

Geloofskern Turnhout – West

O. L. Vrouw Middelares – Pinksterkerk
lokaal: Gildenstraat 1
verantwoordelijke: Marleen Pellis – Gildenstraat 15
tel.: 014 42 36 22   –   e-mail: marleen.pellis@gmail.com